14 Aralık reyting sonuçları açıklandı mı? Sakla Beni, Aldatmak, Sandık Kokusu, Kendi Düşen Ağlamaz, MasterChef gecenin birincisi kim oldu?

Değerlendirme sonuçları izleyicilerde merak kaynağı oldu. 14 Aralık Perşembe günü reyting sonuçlarının açıklanmasıyla en çok izlenen yapımlar, diziler ve filmler belli olacak. Bu akşam yeni bölümleriyle ekranlara gelecek olan Sakla Beni, Aldatmak, Sandık Kokusu, Kendi Düşen Ağlamaz, MasterChef All Star gibi yapımların reyting sonuçları araştırılıyor. İşte 14 Aralık Perşembe gününe ait değerlendirme sonuçları…

14 ARALIK DERECELENDİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

14 Aralık Perşembe gününe ait değerlendirme sonuçları henüz açıklanmadı. Değerlendirme sonuçları her sabah saat 10.00 civarında açıklanmaktadır. Sonuçlar açıklandığında detayları haberimizden öğrenebileceksiniz.

GEÇEN HAFTA (7 ARALIK) DEĞERLENDİRME SONUÇLARI.

7 Aralık’ta yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı.

Toplamda Star TV’de izleyiciyle buluşan “Sakla Beni” 1., Fox TV’de yayınlanan “Hudutsuz Sevda” 2., ATV’de yayınlanan “Esra Erol’da” ise 3. sırada yer aldı.

AB’de TV8’de yayınlanan “Masterchef Turkey All Star” birinci, “Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber” ikinci, ATV’de yayınlanan “Aldatmak” ise üçüncü sırada yer aldı.

ekran görüntüsü-1-ul8t-sokm

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Avukattan yeni açıklamalar!  Fetö'nün detayları dikkat çektiAvukattan yeni açıklamalar! Fetö’nün detayları dikkat çekti
Gerginlik bir anda arttı!  İki isim arasındaki ilişkiler gergindiGerginlik bir anda arttı! İki isim arasındaki ilişkiler gergindi
Dilan Polat cezaevinden röportaj verdiDilan Polat cezaevinden röportaj verdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir