AK Parti Milletvekili İnan: İletişim Başkanlığı’ndan ve faaliyetlerinden ana muhalefet ile İsrail rahatsız

AK İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, TBMM Genel Kurulu’nda konuştu. İnan, şunları söyledi: “İletişim Başkanlığımız, yalan ve bot hesaplarıyla milletimizi zehirlemeye çalışanlara, bu ülkedeki kaosu ve krizi gözetleyenlere, yalanla terör üretenlere, terörle ittifak yapanlara yol vermeyecektir. Terörizm kılık değiştirmiş.” Dedi.

CHP’ye yanıt veren İnan, şunları söyledi: “Eski başkanınız İletişim Başkanlığı’nın müdür yardımcılarını hedef alarak yalan söyledi. Bizim iletişim başkan yardımcılarımız bu millete yalan söylemedi ama sizin iki belediye başkanınız 14 Mayıs gecesi yalan söyledi. Bugün İletişim Başkanlığı’ndan ve faaliyetlerinden kimler rahatsız diye sorarsanız size şunu vereceğiz: “İki net cevap var. Birincisi ana muhalefet, ikincisi İsrail ve Siyonistler.” dedi.

İnanın bana, “Gençler yalandan hoşlanmaz, yalancıdan hiç hoşlanmazlar. En çok yalan söyleyen taraf kim diye sorsak akla tek bir taraf gelir. Bütün yalanları toplarsanız akla gelir. Son 100 yılda CHP’nin son 10 yılda söylediği yalanlar kadar yok Kampanya boyunca her güne bir yalan girin Uzaktan kumanda “FETÖ’den aldığınız destek mesajları ve attığınız yalanlar” Çok daha fazlası kullanılıyor” dedi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Gazze'deki mevcut duruma dikkat çekti: Nüfusun dörtte biri açlık çekiyorGazze’deki mevcut duruma dikkat çekti: Nüfusun dörtte biri açlık çekiyor
En üzücü tesadüf!  İki kardeş bir gün arayla hayatını kaybettiEn üzücü tesadüf! İki kardeş bir gün arayla hayatını kaybetti
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde İsveç için kritik atama!Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde İsveç için kritik atama!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir