Beşiktaş’ta başkanlığa bir aday daha! Serdal Adalı Bodo/Glimt maçı öncesi resmen açıkladıBeşiktaş

Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden Serdal Adalı, aralık ayı başında yapılacak olağanüstü genel kurul toplantısında aday olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyledi.

Beşiktaş’ın eski teknik adamlarından Serdal Adalı, UEFA Avrupa Konferans Ligi D Grubu 4. maçında Bianconeri’nin Bodo/Glimt ile oynayacağı maç öncesinde gazetecilerle sohbet etti.

Adalı, 3 Aralık’ta yapılacak özel seçimlerde adaylığına ilişkin ise şunları söyledi: “Bize çok ilgi var. Ben de muhtemelen bu güvene kayıtsız kalmayacağım. 1-2 gün sonra nihai kararımızı vereceğiz. Aldığım iltifat beni çok memnun etti, önceki dönemlere göre daha fazla, “Adaylığım üzerinde baskı var” dedi.

Mevcut yönetimde bulunan Emre Kocadağ’ın aday olmasını doğru bulmadığını belirten Serdal Adalı, şöyle konuştu: “4 yıldır buradaydı, transferleri yapan oydu. Başkan yardımcısıydı. Futboldan sorumluyuz. Futbolda başarısız bir sezon yaşıyoruz, aksi takdirde seçim programı olmazdı.”

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Tribünlerde ağlayan küçük kız gündem oldu!Tribünlerde ağlayan küçük kız gündem oldu!
Beşiktaş galibiyeti unuttu!  Burak Yılmaz'a hayran tepkisiBeşiktaş galibiyeti unuttu! Burak Yılmaz’a hayran tepkisi
Beşiktaş'ta art arda sakatlıklar!  Topun kafasına çarpması üzerine hastaneye kaldırıldı.Beşiktaş’ta art arda sakatlıklar! Topun kafasına çarpması üzerine hastaneye kaldırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir