ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI 1 KASIM 2023! millipiyangoonline.com ile Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları ve bilet sorgulama

Çılgın Sayısal Loto çekilişine katılarak şansını denemek isteyenler sonuçların açıklanmasını sabırsızlıkla bekliyor. Çılgın Sayısal Loto çekilişi pazartesi, çarşamba ve cumartesi akşamları olmak üzere haftanın üç günü yapılıyor. 1 Kasım Çarşamba günü gerçekleştirilecek Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını Milli Piyango resmi sitesi Millipiyangoonline.com üzerinden ve haberlerimizden takip edebilirsiniz.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI 1 KASIM’DA AÇIKLANACAK MI?

Bu haftanın ikinci Çılgın Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Çılgın Sayısal Loto çekilişi 1 Kasım 2023 Çarşamba günü saat 21.30’da gerçekleştirilecek. Sonuçlar açıklandığında haberlerimiz güncellenecektir.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI – BİLET TALEP EKRANINA TIKLAYIN

SÜPERSTAR NEDİR?

SuperStar, Çılgın Sayısal Loto’ya eklenen, çekilen sayı sayısına bağlı olarak kazanç miktarını değişken oranlarda artıran yeni bir özelliktir.

Superstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 sütun oynamanız gerekir; SuperStar tek başına oynanamaz.

ÇILGIN SAYILARLA LOTUS NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, www.Millipiyangoonline.com üzerinden, Milli Piyango kumar uygulamalarından ve tüm bayilerden oynanabiliyor. Hem dijitalde hem de sokakta; Size en yakın yerdeyiz!

Çılgın Sayısal Loto, Kendini Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir;

Kendi Modunu Seç modunda90 adet Çılgın Sayısal loto numarasından 6 şanslı numaranızı seçebilir veya Rastgele Tek ve Rastgele Çift seçenekleriyle sistem tarafından seçilerek kendi sütununuzu hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
Sistem Oyunu modundaÇılgın Sayısal Loto’da minimum 7’den maksimum 19’a kadar sayı arasından seçim yaparak sistemin oluşturduğu farklı sütun kombinasyonları ile oranlarınızı daha da artırabilirsiniz.

Haftanın 3 günü kazanma şansınız var! Çılgın Sayısal Loto haftanın 3 günü çekilir: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi. Her çekilişte küredeki 90 sayıdan 6 sayı + 1 Joker sayısı çekilir. Joker numarası, çekilen her numara tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilir.

Oynadığınız her sütunda çekilişten 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 rakamı doğru tahmin ederseniz büyük ikramiye kazanırsınız.

6 tahmin eden Çılgın Loto büyük ikramiyesini kazanıyor! Aynı jackpot kategorisinde birden fazla kazanan olması durumunda ödül havuzu, kazananlar arasında eşit olarak paylaştırılır.

Günün önemli manşetleri
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Milyonlarca insanı endişelendiren BM çağrısı! Milyonlarca insanı endişelendiren BM çağrısı!
Tepki büyüyor!  O ülke İsrail büyükelçisini geri çağırdıTepki büyüyor! O ülke İsrail büyükelçisini geri çağırdı
Türk Hava Yolları'ndan uçuş iptali açıklaması!Türk Hava Yolları’ndan uçuş iptali açıklaması!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir