‘Çiş’ kavgası yargıya taşınmıştı… Karar çıktı!

bursaİtibaren Lotus Kasım 2022’de gece kulübüne gidenler Yunus Korkmaz ile Bahadır ÜnlüMekandan ayrıldıktan sonra otoparkta içki içmeye devam etti.

Bahadır Ünlü, otoparktaki araçların arasından geçerek idrarını yaptı. Korkmaz, Ünlü’nün davranışına sinirlendi, “Neden oraya işiyorsun?” Önce hakaret etti, sonra küfretti.

“İŞİMİ YAPTIKTAN SONRA SİZE GÖSTERECEĞİM”

Bu konuda, “İşeme yaptıktan sonra sana göstereceğim.” Bahadır Ünlü dedi ve aniden Yunus Korkmaz’a saldırdı.

Korkmaz, kavga sırasında kendisini döven Ünlü’nün başına elindeki içki şişesiyle vurdu. Yüzünde ve kafasında çatlaklar oluşan Ünlü, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Birbirlerinden şikayetçi olan taraflar tutuklandı. Tutuklu yargılanan Korkmaz ve Ünlü hakkında Bursa Onuncu Ağır Ceza Mahkemesi‘de dava açıldı.

Yunus Korkmaz’ınki “Kasten adam öldürmeye teşebbüs”Bahadır Ünlü ‘basit yara’ Suçtan yargılandığı davanın karar duruşması yapıldı.

Adalet Komisyonu kararını açıkladı “Kasten adam öldürmeye teşebbüs” Yunus Korkmaz’a yönelik suçun niteliğini değiştiren suçlamalarla yargılandı “kasıtlı zarar verme” suç için 4 yıl 2 ay hapis Bahadır Ünlü’ye verirken ‘hakaret’ Suçundan dolayı para cezasına çarptırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir