İmamoğlu’na desteğini açıklamıştı… Seren Serengil seçimi kaybeden Murat Kurum’a imalı gönderme yaptı! “Zulmettiniz ya”

Türkiye, il ve ilçelerde yeni belediye başkanları ve meclis üyelerini seçmek için sandık başına gitti.

CHP adayı Ekrem İmamoğlu yeniden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Oyların yüzde 50’sini alırken, AKP’li rakibi Murat Kurum’a yaklaşık 1 milyon oy farkı kaldı.

Seçimlerin ardından pek çok isim paylaşımda bulunmayı ihmal etmedi. Seçimlerden birkaç gün önce “İstanbul’da doğup büyüdüm ve oyumu Ekrem İmamoğlu’na veriyorum” açıklamasıyla adayını açıklayan Seren Serengil, gündemin öne çıkan ünlüleri arasında yer aldı.

“Hayvanseverler Burada”

Sinan Akçıl ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelen Serengil, seçim sonuçlarının az çok belli olmasının ardından yeniden paylaşım yaptı.

serenrr

Serengil, İmamoğlu’nun arkasında yer alan Murat Kurum’a atıfta bulunarak kendi sözlerini hatırlattı.

Serengil, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda şunları söyledi:

“Sayın Kurum, ‘Hayvanları toplayacağım, tek bir köpeği dahi bırakmayacağım’ dediniz. Bunun elbette birçok nedeni var ama bu sonucun en büyük başlangıcı hayvanları hapsetmenizdir. Orada… O hayvanlara zulmettiniz! O hayvanlar orada, onların duaları ve Allah’ın “Bugün bu sonuç, öfkesinden kaynaklanıyor. Oradaki hayvanlara ne oldu, hayvanseverler burada, siz artık burada değilsiniz, bu Allah’ın takdiridir.”

MURAT'IM

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
İmamoğlu'na oy vermeyeceğini açıklayan Buket Aydın'dan AK Parti'ye eleştiri!  Onun sözleri günün sırasıdırİmamoğlu’na oy vermeyeceğini açıklayan Buket Aydın’dan AK Parti’ye eleştiri! Onun sözleri günün sırasıdır
Entübe edildi!  Haber doktordan geldiEntübe edildi! Haber doktordan geldi
Seçim sonrası paylaşımına tepki: Seçim sonrası paylaşımına tepki: “Fırıldak gibisin”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir