Kedisini öldüren köpeğe hortum ve sandalye ile saldırdı! O anlar kamerada

Kaza, saat 11.00 sıralarında Kuşçular ilçesinde meydana geldi. Hafriyat şirketi sahibi MK’ye ait kedinin, iddiaya göre komşusunun bekçi köpeği tarafından kovalandığı öğrenildi. Aracın altından kaçan kediyi yakalamak için koşan köpek, MK’nin aracının kaporta ve tamponunu ısırıp hasar verdi.Köpek, kediyi aracın altından yakalayıp boğdu.

BORUSUYLA VURDU VE SANDALYEYİ FIRLATTI

Olaya tanık olan MK, temin ettiği su hortumuyla bitişikteki iş yerinin bekçi köpeğine vurmaya başladı. Daha sonra kaçmaya çalışan köpeğe sandalye fırlattı.

KEDİSİNİ BORU İLE ÖLDÜREN KÖPEĞİNİ İTİYOR-_27145 (1)

Olay anı iş yerindeki güvenlik kamerası tarafından kaydedilse de olaya tanık olan MK’nin müdahale etmediği görüldü.

KEDİSİNİ BORU İLE ÖLDÜREN KÖPEĞİNİ İTİYOR-_27145 (2)

Olayın sosyal medyada paylaşılması büyük tepki yarattı. Görüntüleri rapor olarak kabul eden Başsavcılık talimatı üzerine jandarma ilçe komutanlığı ekipleri, şüpheliler MK ve MK’yi gözaltına aldı. İki şüphelinin yarın adliyeye çıkarılacağı öğrenildi.

KEDİSİNİ BORU İLE ÖLDÜREN KÖPEĞİNİ İTİYOR-_27145 (3)
(DHA)Bu içerik Enes Çırtlık tarafından yayınlanmıştır.

Başlık yönlendirmesi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bir anda dikkati dağıldı!  Durumu daha sonra fark etti çünkü banka hesabına sık sık girmiyordu: Onları bir araya getiren şey sosyal medyaydı.Bir anda dikkati dağıldı! Durumu daha sonra fark etti çünkü banka hesabına sık sık girmiyordu: Onları bir araya getiren şey sosyal medyaydı.
Aracın her yerinde altın külçeleri bulundu!  Piyasa değeri tam 215 milyon liraAracın her yerinde altın külçeleri bulundu! Piyasa değeri tam 215 milyon lira
Düşmanının arabasına kurşun sıktıDüşmanının arabasına kurşun sıktı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir