Meksika’da 5.8 büyüklüğünde deprem! Herkes sokağa döküldü

ABD Jeolojik Araştırma Kurumu’ndan (USGS) yapılan açıklamada, 5,8 büyüklüğündeki depremin, Meksika’nın Puebla eyaletine bağlı Chiautla de Tapia şehrinin 10 kilometre kuzeydoğusunda, 45 kilometre derinlikte meydana geldiği belirtildi. Meksika Ulusal Sismik Servisi, depremin yerel saatle 14.03’te meydana geldiğini duyurdu.

Deprem Puebla eyaletinin yanı sıra çevredeki Morelos, Guerrero, Oaxaca, Tlaxcala ve başkent Mexico City eyaletlerinde de hissedildi. Mexico City’de deprem uyarı sistemi devreye girince Meksikalılar sirenlerin çalmasıyla evlerini ve işyerlerini terk ederek sokaklara döküldü. Depremde henüz can ve mal kaybı yaşanmadı.

(İHA)

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Akşener'in 6'lı masadan ayrılışı günün gündemi oldu!  Yaşananları ilk kez anlattı: 'İtiraz ettim'Akşener’in 6’lı masadan ayrılışı günün gündemi oldu! Yaşananları ilk kez anlattı: ‘İtiraz ettim’
Resmi Gazete'de yayımlandı!  Anayasa Mahkemesi "anayasaya aykırı" Kararı iptal ettiğini söylediResmi Gazete’de yayımlandı! Anayasa Mahkemesi bunu “anayasaya aykırı” olarak nitelendirerek bu hükmü iptal etti.
İzlediğim dizilerden cenazeyi bir bavula koyup oradan attıklarını hatırladım.İzlediğim dizilerden cenazeyi bir bavula koyup oradan attıklarını hatırladım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir