Ölümlü Dünya 2 oyuncuları kimdir, konusu nedir? Ölümlü Dünya 2 nerede çekildi? Rekor açılış yaptı!

Ölümlü Dünya 2 filmi 1 Aralık’ta vizyona girdi. Ünlü oyuncu Ali Atay’ın yönettiği Ölümlü Dünya devam filminin kadrosuna yeni oyuncular katıldı. Senaryosunu Ali Atay, Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin yazdığı film rekor bir açılış yaptı. İşte Ölümlü Dünya 2 filmi hakkında detaylı bilgiler…

ÖLÜMLÜ DÜNYA 2 TEMASI

Ölümlü Dünya 2, kendi sorunlarıyla boğuşan Mermer ailesinin hikâyesini anlatıyor. Artık kanun kaçağı olarak yaşamlarını sürdüren Mermer ailesinin her bir üyesi kendi sorunlarıyla boğuşmaktadır. Serhan hamile olan Begüm’ü yeni hayatına adapte etmekte zorlanır.

Serhat’ın hayatında bir kadın eksikken Gazanfer, örgüte karşı ailesini bir arada tutmaya çabalar. Ancak Zafer’in örgütün eline geçmesi herkesin hayatını altüst eder. Zafer’le yeniden bir araya gelmenin yolunu arayan Gazanfer, çözümü eski bir dostundan yardım isteyerek bulur. Mermer ailesi bu sefer çocuklarına kavuşmak için son bir soygun yapmak zorunda kalacak.

bg

MORTAL WORLD 2 OYUNCULARI

Ölümlü Dünya 2 filminin oyuncuları arasında Feyyaz Yiğit, Ahmet Mümtaz Taylan, İrem Sak, Alper Kul, Mehmet Özgür, Giray Altınok, Sarp Apak, Özgür Emre Yıldırım, Doğu Demirkol, Reha Özcan gibi isimler yer alıyor.

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hangi Gemileri Yaktım seyirciyle buluştu?Hangi Gemileri Yaktım seyirciyle buluştu?
Törende değildi!  hastanede yatanTörende değildi! hastanede yatan
Deprem canlı kaydedildi!  İşte o anlar... Deprem canlı kaydedildi! İşte o anlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir