Özgür Özel’in ‘darbe’ sözleri gündem olmuştu! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yanıt: ‘Tüm Türkiye’ye bir özür borcu vardır’

CHP Genel Başkanı Özgür Özel katıldığı programda “Sabah 3’te tekrar telefon çalarsa, darbe var derse, kalkıp kaçarım, kimin yaptığı umurumda değil. Ama bunu gençler yapıyor diyorlarsa, bütün gençler yapıyor” Partideki insanlar ve 40 yaş üstü tüm siyasetçiler tasfiye edilecek. Ben bu darbeye teslim olacağım.” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Özel da Çankırı’nın sözlerine yanıt verdi.

Erdoğan’ın açıklamasından öne çıkanlar:

“BURADA ŞU ANDA 45 BİN KİŞİ VAR”

“Bugün Çankırı bir başka. Uzun zamandır Çankırı’yla dileğimi gerçekleştirmek istiyordum ama bugün doğru gün. İlginize, sevginize teşekkür ediyorum. Şu anda burada 45 bin insan var. Sizin gücünüzü her zaman hissettik. Şu ana kadar katıldığımız tüm seçimlerde destek verdik.

“31 Mart ÇOK ÇOK ÖNEMLİ”

Biz Çankırı’dan hiçbir zaman utanmadık, bir daha da utanmayacağız. Çankırı’ya olan minnet borcumuzu daha çok çalışarak ödeyeceğiz. Bu nedenle 31 Mart çok çok önemli. 31 Mart’ta bir kez daha destan yazmanızı istiyorum.

Mazlumlara yardım etmek, zalimlerin zulmünü durdurmak için çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Depremzedeleri deprem bölgesindeki tamamlanmış evlere yerleştirdik. Gündemimiz deprem kuşağını, dünyadaki kardeşlerimizi, milletimizi doğru temsil etmeyi, ülke ekonomimizi güçlendirmeyi, Türkiye’yi dünya devleri ligine çıkarmayı içeriyor.

“İHA’LARIMIZIN BAŞARISINI ARTIK TÜM DÜNYA BİLİYOR”

Savunma alanında başarılı çalışmalar yürütüyoruz. Kendi savaş uçaklarımızı, gemilerimizi üretmeye başladık. Her türlü ambargoya rağmen beşinci nesil Kaan uçağımız ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Ülkemizdeki hasımlar bu başarıyı yayıcı olarak küçümsemiş, düşmanlarımıza büyük korku salmışlardır. Her şey yolunda giderse Kaan’ı 2028’de hava kuvvetlerimize teslim edeceğiz. İHA’larımızın başarısı artık herkesçe biliniyor.

Bölücü Terör Örgütü için hiçbir şey daha güvenli olamaz. Bu cani grupların devletimize yönelik saldırılarının bedelini ağır bir şekilde ödetiyoruz.

Biz Çankırı ve tüm Türkiye için yoğun çaba sarf ederken, CHP liderliğindeki muhalefetin durumu içler acısı. Bırakın hizmetleri, işleri, muhalefetin bavullarda taşıdığı paradan başka elle tutulur bir şeyi yok. Dolar ve eurolar bavullarınızda, çantalarınızda, ne kadar ileri gideceksiniz? 31 Mart’a kadar… Milletim 31 Mart’ta sandıkta oy kullanacak.

ÖZGÜR ÖZEL’İN ‘DARBE’ SÖZLERİ

Son seçimden sonra değişim diye bir şey başlattılar ve sonuç tam bir fiyasko oldu. Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturan kişi değişti ama CHP’de bir değişiklik olmadı. CHP genel başkanının darbe aşığı olduğu ortaya çıktı. Kafaya bakın… Sözünün nereye gideceğini bilen liderler böyle cümleler kuramaz. Şu gerçeği Özgür Efendi’ye hatırlatmakta fayda var; Türkiye’de darbe dönemi artık bitti. Kim milletin iradesini ararsa, bizi onun karşısında bulur. Özgür Efendi’nin tüm Türkiye’ye bir özür borcu var.”

31 MART SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
2 ay önceki yoğunluğu tartışılmaz2 ay önceki yoğunluğu tartışılmaz
Sinir krizi geçirip sokağı savaş alanına çevirdi! Sinir krizi geçirip sokağı savaş alanına çevirdi!
Seks saldırganının gizli odadaki notları ortaya çıktı!  Seks saldırganının gizli odadaki notları ortaya çıktı! “Eğer beni dinlemezsen sana çok acı çektiririm”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir