Yeşim Salkım’ı sinirlendiren sözler! “Zengin bir kodamanın karısı olmayı becerip…”

Kuzey Irak’ta iki günde 12 asker şehit oldu. Yeşim Salkım da bu konuda isyan ediyor: “Kendimi o kadar zor tutuyorum ki karakol dediğiniz yerler doğaçlama, çadır yok, savunma yok, başka bir şey yok. Verdiğiniz silahları ellerinde görmek içimi acıtıyor. ” Terörist avına çıkarken komutan nedense albay ya da yarbay değil, savaş eğitimi almış tecrübeli askerler yok ve nedense.” Bu çocuklar oraya kurban olarak bırakıldı ve bunu hiçbiriniz sorgulamadınız. Bu mu? Geniş bir ülkenin sınırlarını nasıl koruyorsunuz?” dedi.

Salkım’ın bu sözleri bazı takipçilerin tepkisini çekti. Bir kişi Salkım’a şöyle sordu: “Sınırın güvenliğini nasıl sağlarsınız Yeşim Hanım? Zengin bir iş adamının eşi olup, boğaza bakan konaklarda sınırlarımızı güven altına alabilir miyiz?” dedi.

Şarkıcı bu yoruma sinirlendi ve şöyle dedi: “54 yaşındayım, 25 yıl önce boşandım, bilmiyorum, istersen önce annene sor.”

AĞIZINI BOZDU

Bu yoruma sessiz kalmayan takipçi, “Senin gibi annenin üzerinden sana doğru yürümeyeceğim” deyince Yeşim Salkım bu kullanıcıya “Sayfamdan siktir git” diyerek tepki gösterdi.

Mynet'te ilginizi çeken kategorileri kişiselleştirin ve kendinize göre kişiselleştirin...
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
MasterChef ön eleme gecesine duygusal veda!  Favori yarışmacının sözleri şefleri duygulandırdı: MasterChef ön eleme gecesine duygusal veda! Favori yarışmacının şu sözleri şefleri duygulandırdı: “Belki kupayı ve önlüğü kaçırdım ama…”
"Böyle uyumak istemiyorum" Deyince... Yargıdaki sıcak sahneler sosyal medyayı salladı“Böyle uyumak istemiyorum” deyince… Yargıdaki sıcak sahneler sosyal medyayı salladı
Tepkileri umursamıyordu, Noel pozları günün gündemiydi! Tepkileri umursamıyordu, Noel pozları günün gündemiydi! “Bilinçsizlik”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir