Babasının spermiyle kendisininkini karıştırıp eşine enjekte etti… “Dedesi aslında babası, babası aslında üvey kardeşi olabilir”

PQ ve JK çifti benzeri görülmemiş bir prosedürü kabul etti ve bir erkek bebek dünyaya getirdi. Anlaşmanın gizli kalması gerekse de yerel konsey bunu keşfetti ve PQ’nun çocuğun gerçek babası olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yapılmasını emretti. Ancak bir Yüksek Mahkeme yargıcı, konseyin “sonuçla hiçbir ilgisinin olmadığını” söyleyerek başvuruyu reddetti.

ŞU ANDA 5 YIL

Yargıç Poole ayrıca bebeğin “benzersiz bir çocuk” olduğunu ve “doğumu için yapılan olağandışı düzenlemeler” olmasaydı var olamayacaklarını söyledi.

Şu anda 5 yaşında olan çocuğun bu durumu öğrenmesi halinde manevi zarara uğrayabileceği iddia edildi.

Yargıç Poole şunları ekledi: “D’nin hamile kalmasına neden olan koşulların artık geri alınamayacağı kabul edilmelidir.”

TORUNU BABASI OLABİLİR

Yargıç Poole, biyolojik babalığın belirsizliğini koruduğunu belirterek şunları söyledi: “Kendisinin büyükbabası olduğunu düşünen kişinin biyolojik babası, babası olduğunu düşündüğü kişinin de biyolojik üvey kardeşi olma ihtimali en azından güçlü bir ihtimal.” dedi.

Duruşmayı tamamlayan hakim, ailenin gelecekte babalık testi yaptırabileceğini ancak “bunun kendilerini ilgilendiren bir konu” olduğunu söyledi.

Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
MİT'ten nokta operasyonu!  Fatma Sakana öldürüldüMİT’ten nokta operasyonu! Fatma Sakana öldürüldü
Olarak da bilinir “Ölüm Yıldızı” olarak da bilinir! Yıllar sonra ilk vaka ortaya çıktı
Batuhan gemisiyle ilgili yeni açıklama Marmara'da gemi battı: Dalış yapılacakBatuhan gemisiyle ilgili yeni açıklama Marmara’da gemi battı: Dalış yapılacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir