Doğu Perinçek dahil Kurtlar Vadisini paylaşanlar da var… Aziz Yıldırım

Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasındaki tarihi yayın öncesinde haber kanalları bu yayına ev sahipliği yapmak için birbirleriyle yarışıyordu. Dizinin ilk kez Now TV'de yayınlanacağı açıklandı. Ardından TV100, Ekol TV, Halk TV ve Habertürk devreye girdi.

TV100'ün yüzlerinden Kübra Par, televizyonlarının iki başkana açık olduğunu ve bu programın bir kadın tarafından sunulması gerektiğini söyledi. Halk TV Genel Başkanı Cafer Mahiroğlu da sosyal medya paylaşımında iki cumhurbaşkanını Halk TV'ye davet etti.

Geçtiğimiz günlerde yayına başlayan Ekol TV de iki cumhurbaşkanını ağırlamak için harekete geçti.

Bu kanallar arasındaki yarışı Habertürk kazandı. Now TV'de yayınlanan program Habertürk'e taşındı. Saat 23.00'te başlayacak yayının moderatörlüğünü Ahmet Selim Kul üstlenecek.

Kurtlar Vadisi'ndeki meşhur ihale sahnesi, Ezel'de Ramiz Amca ile Kenan Birkan'ın maçı, Ronaldinho için atılan fıstıklı tweet…

başarı

Doğu Perinçek

450

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Acun Ilıcalı'nın tarihi yayın öncesi o sözleri sosyal medyada TT oldu!  Acun Ilıcalı'nın tarihi yayın öncesi o sözleri sosyal medyada TT oldu! “Canlı yayınlanıp yayınlanmayacağına dair hiçbir şey bilmiyorum”
Aziz Yıldırım ile Ali Koç'tan tarihi yayın!  İşte kanal...Aziz Yıldırım ile Ali Koç'tan tarihi yayın! İşte kanal…
Jose Mourinho'dan Sürpriz Transfer Açıklaması!  Jose Mourinho'dan Sürpriz Transfer Açıklaması! “Galatasaray'a yakın”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir