Fantastik Dörtlü filminin yıldız ismi daha… – Son Dakika Kültür Sanat Haberleri

Marvel Stüdyoları' uzun zamandır beklenen yapım “Fantastik Dörtlü” Heyecan verici bir gelişme yaşandı. İngiliz aktör Ralph Ineson, Galactus Rolünü oynamak için görüşmelere başladı.

Ralph InesonMarvel Sinematik Evreni'nin yeni yapımı “Fantastik Dörtlü” filmde Galatto karakterinize hayat verecektir. Galactus, gezegenlerin yaşam gücünü yok eden galaksiler arası bir varlık olarak bilinir.

Filmin çekimleri yaz ortasında İngiltere'de başlayacak. Takımda, Perdro Pascal, Vanessa Kirby, Joseph Quinn, Ebon Moss-Bachrach, Julia Garner ve Paul Walter Hauser gibi isimler var.

Galatto karakter, merak etmek Çizgi romanlarda önemli bir yere sahiptir. Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılan karakter beyazperdeye ilk çıkışını 2007 yapımı filmde yaptı. “Fantastik Dörtlü: Gümüş Sörfçünün Yükselişi” Filmde bunu yaptı.

Yeni “Fantastik Dörtlü”bilimsel direktör koltuğunda Matt Shakman mevcut. Eğer senaryo Eric Pearson, Josh Friedman, Jeff Kaplan ve Ian Springer o yazdı.

Ralph Ineson son zamanlarda birçok önemli projede yer aldı. “İlk Alâmet” ve “Yaratıcı” ve gibi filmlerde rol aldı. “Cadı” Büyük beğeni topladı. Üstelik, Guillermo del Toro'nun yeni Frankeştayn Filmin yapımcılığını üstleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir