HONOR Magic6 Pro: Türkiye'de büyülü bir deneyimin zamanı geldi! – TEKNOLOJİ

Teknoloji dünyasının yeni büyüsü HONOR Magic6 Pro, Türkiye'de teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor! Üstün performansı, çarpıcı kamera özellikleri ve estetik tasarımıyla adından söz ettiren HONOR Magic6 Pro, 18 Nisan'da Four Seasons Hotel Bosphorus'ta düzenlenen görkemli lansmanla Türkiye'de satışa sunuldu.

Teknoloji dünyasında büyük heyecan yaratan HONOR Magic6 Pro, yenilikçi tasarımı ve üstün teknolojik özellikleriyle kullanıcıları büyülü bir deneyime davet ediyor. Dünyanın en iyi kamerasına sahip telefon gibi DxOMark2019'da zirvede yer alan HONOR Magic6 Pro, yapay zekayla desteklenen fotoğraf, görüntü, performans ve kullanıcı deneyimleriyle teknolojinin geleceğine ışık tutuyor.

HONOR Magic6 Pro, dünya çapında gördüğü yoğun ilginin ardından şimdi de Hepsiburada aracılığıyla Türkiye'deki teknoloji severlerle buluşuyor. 59.999TLHONOR Magic6 Pro, satış fiyatıyla sunuluyor 4.000 TL'ye kadar işlem yapın Olasılığa ek olarak 1.499 TL değerindeki özel çanta ve toplamda 11.500 TL'ye kadar 5.999 değerinde HONOR Watch GS3 hediyesi tanıtım indirimi ile Geliyor.

HONOR Türkiye Ülke Müdürü Hu Hong; “HONOR'un akıllı telefon teknolojisinde devrim yaratan yeni amiral gemisi serilerinden biri olan HONOR Magic6 Pro'yu sunmaktan gurur duyuyoruz. MWC 2024'te yakaladığı büyük başarı ile teknoloji dünyasında yeni bir heyecan dalgası yarattı. Benzer ilgi ve beğeniyi Türkiye pazarında da bulması bizi çok mutlu ediyor. Magic6 Pro'nun Türkiye'deki satışlarından duyduğu heyecanı dile getirerek, “Bu lansmanla HONOR'un teknoloji ve tasarımdaki liderliğini güçlendiriyor ve kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmanın sözünü veriyoruz” dedi.

Falcon fotoğraf sistemiyle benzersiz bir fotoğraf deneyimi

HONOR Magic6 Pro, gelişmiş çekim hızı ve olağanüstü keskin çekimleriyle fotoğrafçılık deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. Dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan DxOMark'a sahip bu eşsiz kamera, spor dünyasının heyecanını tek fotoğrafta yakalıyor. Önceki nesle kıyasla veri örneği boyutunda neredeyse %3000'lik bir artışı temsil eden 8.000.000 görüntüden oluşan geniş bir eğitim veri kümesiyle HONOR AI Motion Sensing 2.0 artık 10'dan fazla sahnedeki en iyi anları daha hızlı yakalayabiliyor. Bu sayede kullanıcılara benzersiz bir sporografi deneyimi sunuyor.

Ayrıca HONOR'un en yeni kamera sistemi, 2,5x optik yakınlaştırma ve 100x'e kadar dijital yakınlaştırmaya sahip olağanüstü bir 180 MP telefoto lens (f/2,6, OIS) sunuyor. HONOR Magic6 Pro ayrıca 50 MP ultra geniş açılı kameraya (f.2.0, EIS) ve değişken diyafram açıklığına (f/1.4 ve f/2.0, OIS) sahip güçlü bir 50 MP ana kameraya sahiptir ve olağanüstü keskin fotoğraf ve videolarla hızlı anları yakalar. detaydan ödün vermeden.

İnovasyonla desteklenen güçlü performans

HONOR Magic6 Pro, Snapdragon® 8 Gen 3 mobil platformunun gücüyle desteklenerek yeni nesil cihazlara %30 CPU ve %25 GPU performansı artışı sağlıyor. Qualcomm® Yapay Zeka Motoru tarafından desteklenen yapay zeka özellikleri, önceki modellere kıyasla %98 oranında geliştirilmiş akışkanlık ve kararlılık sağlar. Ancak Snapdragon® 8 Gen 3 mobil platformu, üstün pil verimliliğiyle olağanüstü bir oyun deneyimi sunuyor.

HONOR, uzun süreli kullanım için pil ömrünün önemine vurgu yaparak sektörün en yeni pil teknolojilerini akıllı telefonlara uygulayan ilk marka olarak öne çıkıyor. Yeni nesil elektrikli araç endüstrisinden ilham alan HONOR, Magic6 Pro'yu HONOR E1 pil yönetimi yonga seti ve HONOR'un ikinci nesil silikon-karbon pili gibi yenilikçi teknolojilerle güçlendiriyor.

Bu yenilikler sayesinde kullanıcılar, Magic6 Pro'nun 5600 mAh pil kapasitesi sayesinde olağanüstü düşük sıcaklıklarda, yalnızca %10 pil şarjıyla -20°C'de 81 dakika boyunca YouTube videolarını izleyebiliyor. Ayrıca 80W HONOR Kablolu SüperŞarj ve 66W HONOR Kablosuz SüperŞarj ile Magic6 Pro yalnızca 40 dakikada %100 şarj olur.

HONOR Magic6 Pro'nun gelişmiş pil teknolojisi, küresel DXOMARK ekran sıralamasında 157 puanla 1. sırada yer alarak sektördeki üstün performansını ortaya koyuyor. Beş DXOMARK etiketiyle Magic6 Pro, kamera, ses, ekran, pil ve selfie özellikleri açısından sektörünün zirvesini temsil ediyor. Bu da HONOR'un yenilikçi yaklaşımının bir başka göstergesi olarak öne çıkıyor.

Yapay zekanın yönlendirdiği benzersiz kullanıcı deneyimi

HONOR Magic6 Pro, yapay zeka destekli kullanıcı deneyimlerindeki en son teknolojiyi ve devrim niteliğindeki gelişmeleri birleştirerek amiral gemisi segmentinin zirvesine ulaşıyor. Magic serisinin en yeni üyesi Magic6 Pro, fotoğrafçılık, ekran kalitesi, performans ve yapay zeka entegrasyonu konularında önemli ilerlemeler sunuyor.

Magic Capsule ve Magic Portal gibi yenilikçi özelliklerle donatılan HONOR Magic6 Pro, kullanıcı deneyimini daha da kişiselleştiriyor ve kullanımı daha sezgisel hale getiriyor. Magic Capsule sayesinde ekranın üst kısmındaki bildirim başlığına tek dokunuşla ek bilgilere ve ilgili seçeneklere erişebilirsiniz. Bu özellik, kullanıcılara temel kaynaklara anında erişim sağlayarak uygulamalar arasında geçiş yapma ihtiyacını ortadan kaldırır ve üretkenliği en üst düzeye çıkarır.

Magic Portal ise karmaşık kullanıcı görevlerini tek adımlı bir sürece dönüştürmek için yapay zekanın gücünden yararlanıyor. Örneğin, Magic Portal'ın yapay zekası kısa mesajlardaki adresleri tanıyarak kullanıcıları hızlı bir şekilde Google Haritalar'a yönlendiriyor ve navigasyonu kolaylaştırıyor. Ayrıca sosyal medya platformlarına erişimi ve paylaşımı kolaylaştırarak kullanıcıların tek bir hareketle rezervasyon ayrıntılarını veya çevrimiçi arama sonuçlarını iletmesine olanak tanıyor.

İlham Veren Yapay Zeka Yenilikleri: HONOR'un Yönlendirdiği Geleceğe Yolculuk

Yapay zeka çağında açık ve işbirlikçi bir yaklaşım benimseyen HONOR, Qualcomm ile birlikte geliştirilen LLaMA 2 büyük Dil Modelinin (LLM) çevrimdışı ortamda HONOR Magic6 Pro'ya entegrasyonuyla dikkat çekiyor. Bu özellik soru-cevap, metin oluşturma, okuduğunu anlama gibi işlevleri entegre edebilecek özellikler sunar. HONOR ve Qualcomm arasındaki işbirliği, sorunları çözmek ve yeniliği teşvik etmek için bir araya gelerek teknolojiyi ilerletme yeteneklerini ortaya koyuyor.

Bu aynı zamanda HONOR'un yapay zeka tabanlı göz izleme sistemiyle donatılmış akıllı telefonlarla gelecekteki göz izleme teknolojisinin potansiyelini de ortaya koyuyor. HONOR Magic6 Pro'nun bu özelliği, bir arabanın gözlerinizle nasıl kontrol edilebileceğini gösteriyor. Bu deneysel konsept, akıllı telefonlar ile yapay zeka tabanlı araçlar arasındaki etkileşimin yalnızca ekran veya ses kontrolüyle sınırlı olmadığını göstererek insan-cihaz etkileşiminde yeni ufuklar açıyor. Bu yenilikler HONOR'un gelecekteki teknolojik trendleri belirlemedeki liderliğini vurgulamaktadır.

HONOR Nano Kristal korumasına sahip benzersiz ekran

Sektörün bugüne kadarki en sağlam ekran camına sahip olan HONOR Magic6 Pro, ekran düşme direncinde iyileştirmeler sunuyor. Birden fazla senaryoda SGS Beş Yıldızlı Genel Cam Düşmesi Direnci Sertifikası ile sertifikalandırılan ekran, kristal yoğunluğunda %50 iyileşme sunan gelişmiş malzemelerden oluşuyor; Bu, normal cama kıyasla şok emme kapasitesini 10 kata kadar artırır

HONOR Magic6 Pro, sektör lideri 6,8 inç düşük güçlü LTPO Eye Comfort Tam aralıklı ekranıyla öne çıkarken, en yüksek karartma Sektör lideri 4320Hz PWM, Dinamik gibi insan odaklı bir dizi yenilikle kullanıcının sağlığına katkıda bulunuyor. Karartma, özelleştirilebilir sirkadiyen gece ekranı ve doğal ton Öncelik verirken olağanüstü bir izleme deneyimi sunar.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir