Metin Akdülger, Sandık Kokusu'ya veda etti! Uğur Yücel'le sette gerginlik iddiası

Sandık Kokusu dizisinin son bölümü veda sahnesi oldu. Sandık Kokusu'nun Atilla karakteri Metin Akdülger, 12 Haziran'daki sezon finali öncesinde diziden ayrılmıştı. Bu ayrılığın temel nedeninin Akdülger'in senaryoyla ilgili şikayetleri olduğu söyleniyor.

Birsen Altuntaş'ın açıklamasına göre; Kulislerde dolaşan söylentiler arasında, babası Hasan'ı canlandıran Uğur Yücel'in, zaman zaman repliklerini değiştiren oyuncuya, karakteriyle ilgili “Atilla böyle bir şey yapmaz” diyerek tepki gösterdiği, “Hasan yapma” dediği de yer aldı. öyle de” dedi ve ortam gerginleşti…

VEDA MESAJI YAYINLANDI

Metin Akdülger vedasının ardından dün akşam şu mesajı yayınladı:

“Bayanlar ve baylar, hayat büyülü anlarla ve bilinmeyenlerle dolu bir maceradır. Atilla hayatımın en büyülü parçalarından biri. Bana yaşattığı anlar, tanıştırdığı ruhlar ve yoldaşlar artık kalbimde, güvende. Hikâyeler anlatıldıkça canlanır ve anlatıcılar hikâyelerinde kendi hayatlarını bulurlar. Bana hayat veren Atilla'ya ve ona hayat veren ekipteki tüm arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunuyorum. Onları çok seviyorum ve özleyeceğim. “Hikayemizi seven tüm izleyicilerimize büyük sevgi ve anlayışlarından dolayı teşekkür etmek istiyorum.”

Özge Özpirinçci şunları söyledi: “Saymıyorum ve seni çok seviyorum! Karavanda boş bir köşem var… Senden ve Metin'den memnunum!” mesajlarını yayınladı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Stil başarılıydı! Stil başarılıydı! “Bu elbiseyi herkes giyemez”
Kızı büyüdü ve kocaman oldu!  Sonu şaşırtıcıydıKızı büyüdü ve kocaman oldu! Sonu şaşırtıcıydı
Son versiyonunu paylaştı!  Pozları sosyal medyayı salladı: Son versiyonunu paylaştı! Pozları sosyal medyayı şok etti: “18 yaşında gibi görünüyor”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir