Ulusal Metropolitan Okçuları için test madalyaları – SPOR

Muğla Büyükşehir Belediyesi milli okçuları Hazal Burun ve Emircan Haney, Kahraman Bagatır Uluslararası Bahar Ok Turnuvası'nda altın ve bronz madalya kazandı.
Dünya Okçuluk Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Kahraman Bagatır uluslararası bahar ok turnuvası, 1-6 Nisan 2024 tarihleri ​​arasında Antalya'da gerçekleşti. Yarışmaya, yarışmaya katılan Büyükşehir sporcuları Hazal Burun ve Emircan Haney de katıldı. Milli Takım. Milli takımımızın 2024 Açık Hava sezonunun ilk uluslararası müsabakası olan Kahraman Bagatır Uluslararası Bahar Ok Turnuvası'nda Hazal Burun altın madalya, Emircan Haney ise bronz madalya kazandı.
Hazal Burun dünya rekoru tescil belgeleri teslim edildi
Muğla Büyükşehir Belediyesi sporcusu Hazal Burun'un sezon başında kırdığı 18 metre bayanlar büyükler ve gençler dünya rekorunun kayıt belgeleri Dünya Okçuluk Federasyonu tarafından hazırlanarak yarışmaya gönderilerek Hazal Burun'a sunuldu. Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu.
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras, uluslararası bir turnuvada milli takım formasıyla başarılı sonuçlar elde ederek ülkemizi gururlandıran Hazal Burun, Emircan Haney ve antrenörleri Dr. Ejder Sözen'i tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir