“Yazıda 'Mustafa Kemal Atatürk' yazacak” F.Bahçe

F.Bahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, İstanbul Kongre Merkezi'nde kongre üyeleriyle yapılan toplantıda, olağan genel kurul toplantısı öncesinde gelecek hedeflerini ve seçim gündemini anlattı.

“RÜYA TAKIMI KURACAĞIZ”

Ali Koç'un açıklamalarından dikkat çeken noktalar şöyle:
“En çok gurur duyacağınız takım olan F.Bahçe'nin tarihinin rüya takımını kuracağız. Belki bu takım 99 puan alamayacak ama bu takım şampiyon olacak. Gelecek sene kadromuz daha da iyi olacak! Arkadaşlar, İnanın bundan sonra yolumuz belli. Birlik olduğumuz sürece bunu durduracak bir güç göremiyorum.

“ÖĞRETMENLERİMİZİN BÜTÇESİNDE ÇOK SPONSOR OLACAK”

“'Mourinho geldi, bütün parayı buna harcadı. Takımı nasıl güçlendireceksin?' gibi bir düşünce ortaya çıkabilir. Tabi ki bütçenin tamamını hocamıza ayırmadık. “Hocamızın bütçesine çok fazla sponsor olacak.”

STADYUM PROJESİ

“Seçimi kazanırsak gelecek sezon stadımız fotoğraftaki gibi olacak. Üzerinde 'Mustafa Kemal Atatürk' yazacak.”

GPaJ982WsAAql4f

“KABUL EDİLEMEZ”

“Jose Mourinho'nun transferi sadece rakiplerin değil Sayın Aziz Yıldırım'ın da dengesini bozacaktır ve son açıklamaları kabul edilemez.”

“GELDİĞİMİZDE 612 MİLYON EURO BORCUMUZ VARDI”

“Geldiğimizde hemen 17 milyon euro ödemek zorunda kaldık. Kadromuzun değeri turnuvanın altındaydı ve 612 milyon euro borcumuz vardı. Mali açıdan Avrupa'nın en kötü kulübüydük. Bizden bağımsız 700 kulübü inceleyen UEFA raporu.”

“Finansal olarak gemiyi doğru yere yönlendirdik. Daha gidecek çok yolumuz var. Artık tünelin ucundaki ışığı görebiliyoruz. Fenerbahçe'ye başvurmak artık çok kolay. En önemli sözümüz en iyi olmak.” 3 yılın sonunda ekonomik açıdan güçlü bir ülke.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Okan Buruk ilk kez o görüntüleri anlattı!  'Özür dilerim'Okan Buruk ilk kez o görüntüleri anlattı! 'Özür dilerim'
Türkiye'nin EURO 2024 grubundan çıkma şansı açıklandıTürkiye'nin EURO 2024 grubundan çıkma şansı açıklandı
EURO 2024'e özel TFF web sitesiEURO 2024'e özel TFF web sitesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir