Cumhurbaşkanı'nın başdanışmanı Ali Koç'u hedef aldı! ''Yazıklar olsun bu yönetime!'' F.Bahçe tarihine kara bir iz bıraktın

F.Bahçe, 99 puan toplamasına rağmen şampiyonluğu Galatasaray'ın ardından ikinci sırada tamamladı. 99 puanın yanı sıra 99 gol de atmayı başaran sarı-lacivertliler, ne yazık ki şampiyonluğa ulaşamadı.

FANLAR TEPKİLİ

F.Bahçe taraftarları şampiyonluk alamamalarından dolayı Ali Koç'u suçlarken, bazı taraftarlar da takıma destek verdi.

MEHMET UÇUM'UN PAYLAŞIMI

Eleştiri hareketine Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Mehmet Uçum da katıldı. Ali Koç'u sert bir şekilde eleştiren Uçum, yöneticilerin F.Bahçe tarihine “kara bir iz” bıraktığını söyledi.

İşte o yazı:

“Bu sezon bitti, son on yıl hâlâ hayal kırıklığı oldu.

Hiçbir zaman birkaç işi aynı anda iyi yapmayı başaramayan Ali Koç yönetimi, altı yıllık antrenmanda iyi yaptığı tek şey olan bu sezonki kadro yapısını, idari yönetimi ve tekniğiyle birleştirmeyi başardı. .

“Ben başkan olduğum sürece F.Bahçe'yi şampiyon yapamayacaklar” diyen ve yeniden başkan olmak istediğini söyleyen biri için ne anlama gelir:

Zaten bu demek oluyor ki, ben F.Bahçe şampiyon olmasın diye başkan olmak istiyorum. Başka bir anlamı olabilir mi?

F.Bahçe tarihinde kendi egosunu F.Bahçe'nin önüne koyan, F.Bahçe'yi bu kadar istismar eden bir başkan ve yönetim görülmemiştir.

Bu yönetime yazıktır, büyük Fenerbahçe camiası bu rezaleti yok edecektir, her gerçek fenerbahçe taraftarı bundan emindir.

Ama son 6 yıldır bize acı çektiren başkanlar ve yöneticiler, F.Bahçe tarihine kara bir iz bıraktılar ve muhteşem F.Bahçe camiası bunu hiçbir zaman unutmayacaktır.

F.Bahçe'nin yükselişi bir sonraki genel kurul toplantısında başlayacak.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
G.Saray şampiyon oldu, Wanda Nara boş durmadı!G.Saray şampiyon oldu, Wanda Nara boş durmadı!
Galatasaray şampiyonluğunun ardından ilk ayrılık!Galatasaray şampiyonluğunun ardından ilk ayrılık!
Galatasaray'ın öne geçtiği sırada Mert Hakan Yandaş'ın durumu günün gündemiydi! Galatasaray'ın öne geçtiği sırada Mert Hakan Yandaş'ın durumu günün gündemiydi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir