Kazakistan'da eski bakan katil oldu! “Ben masumum” deyip karısını öldüresiye dövdü… Cinayet anı restoranın güvenlik kamerasına yansıdı

Kazakistan eski ekonomi bakanı Kuandyk Bishimbayev'in, 31 yaşındaki eşi Saltanat Nukenova'yı öldürmek suçundan yargılandığı davanın son duruşmasında cinayet anına ait kamera görüntüleri ortaya çıktı. Bishimbaev'in eşine tekme ve tokatlarla saldırdığı anlar mahkeme salonunda izlendi.

EŞİNİ TEKME VE YUMRUKLA VURDU

Eski bakan kendisini suçsuz ilan etti ve karısının ölümüyle hiçbir ilgisinin olmadığını söyledi. Ancak bu iddialar güvenlik kamerası görüntüleri ile yalanlandı. Nukenova'nın ölü bulunduğu restoranın güvenlik kameralarına yansıyan anlarda, Bishimbayev'in karısına tekme ve yumruk attığı görüldü.

2

“KIZIM 8 SAAT İŞKENCE GÖRDÜ”

Nukenova'nın annesi, kızının 8 saat boyunca işkenceye maruz kaldığını ve başına aldığı darbe sonucu beyin travması geçirerek öldüğünü söyledi.

1

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Skandal videonun ardından personele soruşturma, belediyeye para cezasıSkandal videonun ardından personele soruşturma, belediyeye para cezası
Uzmanlardan şok eden açıklama: Yapmayın!Uzmanlardan şok eden açıklama: Yapmayın!
Platonik aşık dehşeti!  Sevgisine karşılık vermeyince ona pusu kurdu ve onu vurdu.Platonik aşık dehşeti! Sevgisine karşılık vermeyince ona pusu kurdu ve onu vurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir